.
Oxygen2, kullanımı kolay, rahat ve hafif bir kuşamdır. Uzun ömürlü olması için dikkatle seçilmiş malzemelerden üretilmektedir.

Kayabilen oturak tahtası sayesinde kalkış ve inişlerde dik ve oturur konumlar arasında rahatça geçiş yapabilirsiniz.  2013 yılı itibariyle yeni renkleri ile yeniden tasarlanan Oxygen2 kuşamın oturak tahtası genişletilerek oturuş pozisyonuna geçiş daha da kolaylaştırılmış ve uçuş konforu arttırılmıştır.

Kanadın hareketlerini size düzgün bir şekilde ileterek etrafınızdaki havanın ne yaptığını anlamanızı sağlar. Kanat hareketlerini çok fazla hissetmekten hoşlanmıyorsanız yarı çapraz kolonları ayarlıyarak geri besleme miktarını zevkinize göre ayarlıyabilirsiniz.

Dönüşlerde ağırlığınızı vererek kanadı istediğiniz açıda yatırmanıza ve uğraşmadan yatış açısını korumanıza yardımcı olur.

Hafifliği ve basitliği öğrenci pilotların, kanadın hareketlerini hissettirmesi ve etkili bir şekilde ağırlık transferi tecrübeli pilotların beğenisini kazanacaktır. Yelken, akro ve mesafe uçuşları için uygundur.

EN Sertifikalı Maksimum Yük: 120kg

Boyutlar

S

M

L

175 cm' e kadar

170-185 cm

180 cm +

MALZEMELER

- Çanta : Ripstop Nylon / Oxford 210Denier, PU Double Coating 0.8 mm
- Kuşam :
600 Denier Polyester Oxford
- Tokalar :
Sup'Air tokalar / AustriaAlpin Quick release
- Kolonlar :
Gurth and Wolf 20 mm polyamide, kopma dayanımı 1700 kg
 

PG Forum Yorumları

Özellikleri:

Kayabilir oturak tahtası. / “T” emniyet sistemi (Safe T) / Arkada entegre yedek bölmesi (Sağ ya da sol elle kolayca erişilebilir) / 17 cm sırt koruması (Mouse Bag) / Yan cepler.

Kuşam + Sırt Koruma, Oturak Tahtası, Karabinler, Yedek Kulbu: 4.580kg