.
Manix, orta seviye ve tecrübeli pilotlat için geniş, rahat, aerodinamik kesimli bri harnestir. Özel plastik güçlendirmeler, yastıklı sırt kısmı ve omuz kolonlarında kullanılan terletmez "nefes alan" kuması sayesinde uzun uçuşlarda pilotun konforunu garantiler. Bacak kolonları tasarımı pilotun yerde ve kalkış öncesinde rahat bir şekilde dik durmasına ve rahat bir şekilde kontrollerini yapmasına olanak sağlar.

Manix üzerinde yer alan pek çok farklı ayar olanağı sayesinde pilotun tercih edeceği uçuş pozisyonunu ayarlaması son derece kolaydır. Oturak tahtası yeterki kadar uzundur ve önde yer alan ayrı bir plakanın ayarları yapılacak bacaklara gereken ekstra destek sağlanabilir.  Bacaklarını uzatmış pozisyonda uçmayı tercih eden pilorlar hafif relaks bara basarak rahatlayabilirler.  Manix üzerinde yer alan hız sistemi daima pilotun rahatça ulaşabileceği konumdadır. Ve son derece kolayca basılabilir.

Pilotun bacaklarının altında yer alan entegre yedek bölmesi yapraklı zarf sistemi ile kapanmaktadır. Sağ tarafta yer alan yedek kulbu rahatça görülebilir ve ulaşılabilir konumdadır. Manix, 18 cm'lik bir köpük sırt koruma ile donatılmıştır ve oturak tahtası ile yedek bölmesi arasına kadar uzanır. Büyük arka bagaj bölümü kanat çantası ve diğer eşyalarınızı rahatça alabilir. Sol tarafta da uçuşta kullanmak isteyebileceğiniz diğer ekipmanlar için bir cep yer alır. Tüm Mac Para harnesler Cordura kumaşından üretilmektedir, yıllar sonra bile hala sapasağlam kalırlar.

- Bacak ve göğüs kolonlarında hafif tokalar
- Austri Alpin makaralı hız sistemi ve kullanımı kolay iki basamaklı hız çubuğu (speed bar) ve relaks bar
- Standart 18 cm köpük sırt koruma
- Uçuşta ayarlanabilir harness hassasiyet (ABS) ayarı
- Çok kolay ağırlık transferi
- Sırtta büyük bagaj bölümü
- Aerodinamik kesim ve görünüş
- Mükemmel sırt ve omuz desteği
- L boyut ağırlığı sırt koruma dahil 5.45 kg. Kevlar oturak opsiyonu 4.95 kg.
- Ayarlanabilir oturak açısı
- Rahat bacak desteği

Boyutlar
S 165 cm.ye kadar
M 165 - 175 cm
L 175 - 185 cm
XL 185 cm ve üstü

Manix Kullanım Kılavuzu