OZONE Sosis Çanta (Saucisse Pack / Saucisse Lite)

Kanadınızı hücre-hücre katlamak için, hücre ağızlarındaki mylar tabakayı ya da plastik destek çubuklarını bükmeden, hızlı ve düzgün şekilde katlamanızı sağlar. Kanadınızın ömrünü uzatır. XS, S, M ve L kanatlar için 2,80 m uzunluk. XL ve Tandem kanatlar için Jumbo, 3,20 m. Ağırlıktan tasarruf etmek için 280 gr.lık Lite (hafif) versiyonu da (sağdaki foto) mevcut.

50 €

Ozone Sosis Çanta Videosu

OZONE Sombrero (Quickpack)

Kanadınızı güneşten koruyun…

Hepimiz zaman zaman yamaçta uzun saatler boyunca güneş altında beklemek zorunda kalıyoruz, Ozone Sombrero böyle zamanlarda kanadınızı güneşten korumak için çok işinize yarayacaktır. UV ışınlarını yansıtan, su geçirmez ve son derece hafif bir malzemeden üretilen bu gül çanta (quickpack) yarışmalar ya da yamaçta geçen haftasonları için mükemmeldir.

50 €


MAC PARA Certina Pack

Bu gün üretilmekte olan pek çok kanat hücum kenarlarında plastik çubuklara sahiptir. Certina Pack bu plastik çubukları deforme etmeden kanat katlamak için özel bir cebe sahiptir. Özenle üst üste dizerek topladığınız platik çubuklar bu cep içerisinde toladığınız şekilde kalırlar. Çanta içerisinde kanadınızı sabitlemek için iki adet kuşak, kolonlarınızı koymak için kolon cebi ve katladıktan sonra sabitlemek için bir adet de dış kuşağı bulunur. Haif ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir, ağırlığı 710 gramdır.

50 €

Certina Pack  Videosu

MAC PARA Mac Pack

Kanadınızı çabucak toplayıp yeni sortiye çıkış hızınızı arttırır, gün boyu eğitim uçuşu ve tandem uçuşu yapanlar için idealdir. Kanadını kısa mesafe taşıyacak paramotor pilotları içinde uygundur. Hafif ve dayanıklı polyamid kumaş. Uçuşta harnesin arkasında rahatça taşınabilecek kadar küçük hacimde katlanır. Kolonların karışmasını önlemek için kıolon cebi. İki güçlü taşıma kulbu. Omuzda taşımak için kalın, lastikle güçlendirilmiş omuz kolonu. 650 gr. ağırlık. 720 lt taşıma hacmi.

60 €


SKY Slim Bag

Kanadını hücre hücre katlamak ve hücum kenarındaki destek çubuklarını en iyi durumda muhafaza etmek isteyenler içindir. Çanta içerisinde kanadınızı sabitlemek için üç adet kuşak, kolonlarınızı koymak için kolon cebi ve katladıktan sonra sabitlemek için bir adet de dış kuşağı bulunur. Büyük boyu için ölçüler 300x50 cm, orta boyu için ölçüler 260x50 cm.dir.

50 €

SKY Carry All Bag

Kanadınızı hızlıca bohça şeklinde toplayıp taşımak için. Kolay taşımak için iki kulp ve basit bir omuz askısı. Çok hafif, katlandığında çok küçük hacim. Kolonları yerleştirmek için cep.

60 €


SKY Carry All Bag Profi

Profi, Carry All Bag çantasının daha konforlu bir üst versiyonudur. Kolonlar için ayrı cebin yanısıra diğer bazı eşyalarınız için de ekstra cebe sahiptir. Normal bir kanat çantası giibi çift omuz askısıyla rahatça sırtta taşınabilir.

75 €

MAC PARA Carry Pack

Carry Pack, Mac Pack ile neredeyse aynıdır. Aynı dizayna, aynı kalitede dayanıklı malzemelere sahiptir. Ekstra olarak sırtta rahatça taşıyabilmeniz için iki adet omuz askısına sahiptir. 1050 gr. ağırlık. 720 lt taşıma hacmi.

75 €


OZONE V18 DayPack

Günlük kullanımınız için 18 litrelik sırt çantası.

25 €

OZONE V24 Citybag

Günlük kullanımınız için 24 litrelik sırt çantası. İçinde rahatça söküp takabileceğiniz pratik laptop kılıfı ile birlikte.

55 €

Ozone V24 ve Washbag Video

OZONE V30 TravelPack

Günlük kullanımınız için 30 litrelik sırt çantası.

İçinde rahatça söküp takabileceğiniz pratik laptop kılıfı ile birlikte.

60 €


MAC PARA Bel Çantası

Ufak tefek pek çok şeyinizi taşımak için ideal bel çantası. Güneşte solmaya dayanıklı yüksek kalite Cordura kumaş. Biri cep telefonu için özel olmak üzere, araba anahtarları, bozuk para, cüzdan, güneş gözlüğü, çakı, ehliyet vb. şeyler için 5 farklı cep. Ön kapak altında kalem yada ufak tefek şeyler tutturmak için lastik halkalar. 230 gr ağırlık

25 €

OZONE Washbag (Alet Çantası)

Uçuş etkinliklerine, tatile giderken kişisel bakım eşyalarınız, yarışmalara giderken şarj cihazları, USB kabloları vs. elektronikleriniz yada tamir takımınız, yamalarınız, el aletleriniz için çok amaçlı pratik taşıma çantası.

25 €

Ozone V24 ve Washbag Video


Farklı Boy ve Hacimlerde Kanat Taşıma çantaları